Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Benzema i Navas nie zagrają z Sevillą, Bale znajdzie się wśród powołanych

Igor Kubiak
Igor Kubiak
Rafael Benitez poinformował na konferencji prasowej, że w wyjazdowym meczu z Sevillą zabraknie m.in. Karima Benzemy i Keylora Navasa. Na pierwsze minuty po kontuzji może za to liczyć Gareth Bale.

W sobotnim wydaniu dziennika "Marca" można przeczytać, że Karim Benzema ma szansę na występ z Sevilla FC. Na konferencji prasowej zaprzeczył temu trener Rafael Benitez. Brak powołania nie jest jednak wynikiem ostatniego oskarżenia napastnika za udział w szantażowaniu Mathieu Valbueny, ale nękającej go od miesiąca kontuzji. Na ostatnim treningu Francuz brał udział w zajęciach z resztą drużyny, jednak po jakimś czasie rozpoczął indywidualne ćwiczenia.

- To jest już końcówka rehabilitacji i chcemy, aby był w 100 procentach gotowy do gry w następnych meczach. Nie będę mówić o Benzemie. Klub wydał oświadczenie, w którym jest wszystko napisane. To sprawa osobista, a my chcemy, aby w pełni wyleczył się po kontuzji i cieszył się z gry - zapewnił trener Realu Madryt.

Na pierwszy występ od 17 października ma za to szansę Gareth Bale. - Zjawi się na liście powołanych, a w bramce zamiast Keylora wystąpi Kiko Casilla - dodał Benitez. Keylor Navas ma przeciążony mięsień i 2. mecz w nowych barwach rozegra sprowadzony z Espanyolu Barcelona Kiko Casilla.

Wśród powołanych znajdzie się również James Rodriguez, który poprzednio grał pod koniec października.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL