Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Ryszard Tarasiewicz / Na zdjęciu: Ryszard Tarasiewicz

Ryszard Tarasiewicz: Nasz wysiłek został zrekompensowany

Artur Długosz
Artur Długosz
Piłkarze Miedzi Legnica pokonali 1:0 drużynę Stomilu Olsztyn w sobotnim spotkaniu I ligi. Zespół Ryszarda Tarasiewicza gola na wagę trzech punktów strzelił w samej końcówce meczu.

Decydująca bramka została zdobyta w trzeciej minucie doliczonego czasu gry! Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego do piłki doszedł Tomasz Midzierski, który strzałem głową zapewnił legniczanom trzy punkty i radosny powrót do domów.

- Jestem zadowolony z postawy drużyny. Nasz wysiłek został zrekompensowany punktami, zdobytymi w końcówce meczu. Wywozimy zwycięstwo z bardzo trudnego terenu i mam tu na myśli nie tylko pogodę, ale też przeciwnika. Zostały nam dwa mecze do końca roku i będziemy chcieli zdobyć w nich maksymalną liczbę punktów - skomentował Ryszard Tarasiewicz.

W zdecydowanie gorszym nastroju był szkoleniowiec Stomilu Olsztyn. - Zagraliśmy ten mecz dobrze taktycznie, stworzyliśmy sytuacje do zdobycia bramki, ale zabrakło nam trochę szczęścia - zarówno w sytuacji, kiedy mogliśmy bramkę strzelić, jak i w tej, gdy gola straciliśmy w ostatnich sekundach meczu. Porażka w takich okolicznościach na pewno boli bardziej, niż gdybyśmy bramkę stracili wcześniej. Na ławce nie mieliśmy zbyt wielu atutów jeśli chodzi o grę do przodu - stwierdził Mirosław Jabłoński

Źródło: miedzlegnica.eu

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL