Najnowsze Wyniki/Kalendarz
JOHN MACDOUGALL / AFP / JOHN MACDOUGALL / AFP

Gwiazdy Borussii Dortmund wracają do treningów

Mateusz Karoń
Mateusz Karoń
Ostatnie dni przyniosły Thomasowi Tuchelowi naprawdę dobre informacje. Najpierw do zajęć wrócił Marco Reus. W poniedziałek normalnie ćwiczył też Nuri Sahin.

Walka o powrót Sahina trwała blisko 10 miesięcy. Turek doznał kontuzji podczas meczu Borussii Dortmund z Schalke 04 pod koniec lutego. Od tamtego momentu przytrafiło mu się jeszcze kilka drobniejszych urazów, które stale przeszkadzały w dojściu do pełnej sprawności. "Wreszcie... Jakie to piękne uczucie, znów wyjść na boisko i trenować z chłopakami!" - napisał piłkarz na swoim profilu w portalu Instagram.

Teraz środkowego pomocnika BVB czeka kolejny żmudny etap. Na pierwszy mecz po kontuzji Sahin musi jeszcze trochę poczekać.

Jeśli zaś chodzi o Reusa - skrzydłowy reprezentacji Niemiec opuścił tylko kilkanaście dni zajęć. Zabrakło go w derbach Zagłębia Ruhry, ale powinien być gotowy na piątkowe spotkanie z Hamburgerem SV.

Lewandowski jak Cristiano Ronaldo? Lewandowski może wejść na szczytBundesligę możesz oglądać na kanałach Eleven Sports w WP Pilot

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL