Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Ryszard Tarasiewicz: Mamy spory wybór

Artur Długosz
Artur Długosz
Piłkarze Miedzi Legnica w najbliższej kolejce I ligi zmierzą się z Chojniczanką Chojnice. Zespół Ryszarda Tarasiewicza będzie chciał podtrzymać swoją dobrą passę z wcześniejszych spotkań.

Miedź Legnica w dwóch ostatnich spotkaniach odniosła dwa zwycięstwa, nie tracąc nawet gola. W meczu z Chojniczanką Chojnice zespół Ryszarda Tarasiewicza będzie miał jednak małe problemy kadrowe.

W spotkaniu nie będzie mógł zagrać pauzujący za żółte kartki Błażej Telichowski. - Małe problemy zdrowotne ma też Michał Stasiak, ale na niedzielę powinienem być już gotowy. Poza tym wszyscy są zdrowi i gotowi do gry, więc mamy spory wybór - mówi trener.

Chojniczanka w środę w Pucharze Polski rywalizowała z Legią Warszawa w Pucharze Polski. Z tych rozgrywek już jednak odpadła. - Nie sądzę by mieli jakieś problemy motoryczne. Tym bardziej, że po Legii mają kilka dni do meczu z nami. Analizowaliśmy grę rywala, ale najważniejsze, by zawodnicy zrealizowali nasz plan, jaki sobie założymy na ten mecz - skomentował Tarasiewicz cytowany przez miedzlegnica.eu.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL