Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Kilka osłabień Lecha na mecz z FC Basel. Rotacji tym razem nie będzie?

Szymon Mierzyński
Szymon Mierzyński
W meczu z FC Basel Lecha czeka ogromne wyzwanie, ale trener Jan Urban pośle do boju skład daleki od optymalnego. Powód? Tym razem nie jest to rotacja, a sporo problemów zdrowotnych.

Do końca roku wyeliminowani z gry są Kebba Ceesay i Marcin Robak, lecz to było wiadomo już wcześniej.

Kogo jeszcze zabraknie w czwartek? - Dolegliwości w dalszym ciągu zgłaszają Maciej Gostomski i Dariusz Dudka. Nie w pełni sił jest również Denis Thomalla, choć on bierze udział w treningach - wyjaśnił Jan Urban.

Na boisku na pewno nie zobaczymy Gergo Lovrencsicsa, który boryka się jeszcze ze stłuczeniem. Według ostatnich prognoz Węgier wróci do gry najwcześniej 20 grudnia, gdy w ramach 21. kolejki Ekstraklasy Kolejorz zagra z Piastem Gliwice.

Wielkich roszad spodziewać się nie należy. Powód? - Nie mam aktualnie możliwości tak dużej rotacji jak jeszcze kilka tygodni temu. Np. w linii obrony do gry jest gotowych tylko pięciu zawodników - zaznaczył szkoleniowiec.

Pojedynek z FC Basel rozpocznie się w czwartek o godz. 21.05. By wywalczyć awans do 1/16 finału Ligi Europy, mistrz Polski musi pokonać Szwajcarów, a także liczyć na wyjazdowe zwycięstwo Belenenses Lizbona z ACF Fiorentiną.

Komentarze (1):

Komentarze (1)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL