Najnowsze Wyniki/Kalendarz
PAP

Chelsea dołuje w Premier League. Joe Cole wierzy w moc Mourinho

Karol Borawski
Karol Borawski
Chelsea nie może wyjść z kryzysu. Mistrzowie Anglii mają już 17 punktów straty do lidera. Mimo to Joe Cole uważa, że Jose Mourinho może dokonać cudu i osiągnąć kolejny sukces z "The Blues".

Cole uważa Mourinho za najlepszego menedżera na świecie. Obecny sezon jest jednym z gorszych w karierze utytułowanego Portugalczyka. Po 15 kolejkach Premier League Chelsea zajmuje dopiero 14. miejsce ze 17-punktową stratą do Leicester City.
Nie ustają spekulacje dotyczące przyszłości portugalskiego menedżera. Joe Cole, który pod wodzą Mourinho dwukrotnie cieszył się z mistrzostwa Anglii, wierzy w umiejętności "The Special One". Anglik nie wyklucza nawet obrony tytułu.

- Wszystko jest możliwe i dlatego oglądamy piłkę nożną - powiedział SkySports. - Nie można ich wykluczać z walki o mistrzostwo. Ten zespół może wygrywać wszystko do końca sezonu. Nie mówię, że tak się wydarzy, ale taki jest futbol. To będzie interesująca kwestia w najbliższych tygodniach. Kibice nadal są za menedżerem i prezesem.

- Chelsea ma najbardziej utytułowanego menedżera. Trzeba dać mu robić to, co umie najlepiej. Nie sądzę, że jest ktoś, kto może dyskutować z jego osiągnięciami. Jestem przekonany, że odwróci złą kartę.

14 grudnia londyńczycy zagrają na wyjeździe z liderem Premier League - Leicester City.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL