Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Rafał Kujawa zakończył testy w Górniku Zabrze. "Będziemy dalej go obserwować"

Łukasz Witczyk
Łukasz Witczyk
Rafał Kujawa od poniedziałku przebywał na testach w Górniku Zabrze. 27-letni napastnik Stomilu Olsztyn póki co nie zyskał zaufania sztabu szkoleniowego śląskiego klubu, ale nadal będzie obserwowany przez trenerów 14-krotnych mistrzów Polski.

Rafał Kujawa rundę jesienną spędził w I-ligowym Stomilu Olsztyn. W barwach tego klubu rozegrał 18 spotkań na zapleczu Ekstraklasy i strzelił sześć bramek. Do tego dorobku 27-latek dorzucił jedno spotkanie i jedną bramkę w Pucharze Polski. Po dobrej rundzie Kujawa walczył o angaż w najwyższej klasie rozgrywkowej. - Chciałbym się rozwijać sportowo - mówił napastnik Stomilu.

Kujawa zakończył już testy w śląskim klubie i wiele wskazuje na to, że w rundzie wiosennej nie wzmocni zespołu z Zabrza. - Rafała już nie ma z nami, ale dalej będziemy go obserwować. Teraz skupiamy się wyłącznie na przygotowaniach do meczu w Lubinie, więc nie ma już możliwości testowania nowych piłkarzy - przyznał trener Górnika, Leszek Ojrzyński.

Przed rundą wiosenną zabrzański klub chce dokonać transferów pozwalających na skuteczną walkę o utrzymanie w Ekstraklasie. Jedną z formacji wymagających wzmocnień jest atak. Obecnie najlepszym strzelcem Górnika jest nominalny skrzydłowy Roman Gergel, który na swoim koncie ma 8 bramek. Po dwie bramki strzelili napastnicy Maciej Korzym i Szymon Skrzypczak.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL