Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Bojan KrkićNewspix / Catherine Ivill / AMA / PRESSFOCUS / Na zdjęciu: Bojan Krkić

Bojan Krkić na celowniku gigantów

Marek Wawrzynowski
Marek Wawrzynowski
Bojan Krkić może zimą zmienić klub. Zawodnika Stoke City chce ściągnąć do siebie kilku potentatów Premier League. Ma kosztować 15 milionów funtów.

Według dziennika "The Sun", zawodnika Stoke City chciałyby ściągnąć zimą trzy kluby. Bojan Krkić znalazł się na celowniku takich potęg jak Manchester United , Liverpool FC oraz Chelsea Londyn. Piłkarz miałby kosztować 15 milionów funtów.

Oznacza to, że Stoke nieźle zarobi na zawodniku. W 2014 roku został ściągnięty do angielskiego klubu z Barcelony za jedyne 1,8 mln funtów.

Były zawodnik Barcy, Romy, Milanu i Ajaksu w tym sezonie w 12 meczach strzelił 3 gole, pokonał m.in. Łukasza Fabiańskiego, polskiego bramkarza Swansea City.

The Sun dodaje, że Bojan imponuje formą od czasu zakończenia rehabilitacji po kontuzji kolana, dlatego chciałby go mieć u siebie również nowy trener Valencii, Gary Neville.

Gazeta zaznacza, że zawodnik podpisał 4-letni kontrakt ze Stoke i jest dość istotnym elementem ofensywy, dlatego nie jest powiedziane, że menedżer Mark Hughes łatwo go odpuści.

Łukasz Piszczek znowu filarem Borussii. "Nie myślałem o zmianie klubu"

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL