Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Zmiany w Zawiszy Bydgoszcz na początek przygotowań

Sebastian Szczytkowski
Sebastian Szczytkowski
Piłkarze Zawiszy Bydgoszcz rozpoczynają przygotowania do rundy wiosennej. Na początek mają zaplanowane badania wydolnościowe. Z drużyną żegna się pięciu zawodników.

Przed Zawiszą Bydgoszcz walka o awans do Ekstraklasy, a także dwumecz w półfinale Pucharu Polski z Legią Warszawa. Wyzwania są duże, a do drużyny mają dołączyć wkrótce nowi piłkarze.

Na razie z klubu docierają informacje o odejściach zawodników. Kontrakt rozwiązał w czwartek Giorgi Alawerdaszwili, a wolną rękę w poszukiwaniu nowego pracodawcy dostali Damian Ciechanowski, Łukasz Nawotczyński, Krzysztof Nykiel oraz Michał Cywiński. Ponadto najpóźniej latem Bydgoszcz opuści Kamil Drygas i przeniesie się do Pogoni Szczecin.

Na początek przygotowań Zawisza ma zaplanowane badania wydolnościowe. Następnie będzie trenować na własnych obiektach. Pierwszy obóz dochodzeniowy odbędzie się właśnie w Bydgoszczy. Później drużyna wyjedzie do Hiszpanii. I-ligowiec umówił się na sparingi z kilkoma rywalami z tego samego szczebla rozgrywek, w tym z liderem Wisłą Płock. Pierwszym przeciwnikiem Zawiszy będzie 16 stycznia - Warta Poznań.

Komentarze (1):

Komentarze (1)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL