Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Stal Stalowa Wola / Stal Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola wznowiła treningi

Artur Długosz
Artur Długosz
Piłkarze II-ligowej Stali Stalowa Wola rozpoczęli przygotowania do drugiej części sezonu. Zajęcia prowadził Andrzej Kasiak, dotychczasowy asystent pierwszego trenera.

Stal Stalowa Wola kilka dni temu rozstała się z dotychczasowym trenerem Jaromirem Wieprzęciem. Do ogłoszenia jego następcy zajęcia prowadził będzie Andrzej Kasiak - dotychczasowy asystent pierwszego szkoleniowca.

W poniedziałek zielono-czarni wznowili treningi, a zespół trenował na stadionie przy ul. Hutniczej. Na pierwszych zajęciach Stalówki pojawiło się dwóch nowych zawodników.

Jeden z nich to 19-letni lewy obrońca Bałtyku Koszalin Bartosz Maciąg. W sezonie 2014/2015 rozegrał 27 meczów w III lidze z czego 23 w pełnym wymiarze czasowym. Ten piłkarz w przeszłości był powoływany do reprezentacji U-17.

Kolejny zawodnik to 22-letni pomocnik Marcin Byszewski. Od sezonu 2014/2015 reprezentuje barwy Avii Świdnik. W minionym sezonie wystąpił w 28 meczach i zdobył 5 bramek. W rundzie jesiennej 2015/2016 zagrał w 18 spotkaniach i strzelił 3 gole. Ma za sobą występy w Młodej Ekstraklasie w barwach Lecha Poznań, Radomiaku Radom i Limanovii Limanowa. Był również powoływany do młodzieżowej reprezentacji Polski, gdzie zagrał w kilkunastu spotkaniach.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL