Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Wychowanek Zagłębia Sosnowiec zagra w katowickim zespole?

Olga Krzysztofik
Olga Krzysztofik
Tydzień temu treningi z beniaminkiem I ligi, Rozwojem Katowice, rozpoczął Tomasz Szatan, który całe swoje piłkarskie życie był związany z Zagłębiem Sosnowiec.

Rozwój przerwę zimową spędza na przedostatnim miejscu w ligowej tabeli. Od wtorku 19 stycznia w zajęciach outsidera I ligi udział bierze Tomasz Szatan, wychowanek Zagłębia Sosnowiec. W grudniu zeszłego roku klub za porozumieniem rozwiązał z nim kontrakt.

W poprzednim tygodniu Szatan wystąpił w dwóch meczach kontrolnych Rozwoju Katowice, przeciwko Ruchowi Chorzów rozegrał 25 minut, zaś z Fotbalem Trzyniec całą pierwszą połowę. Niedługo Ślązacy wyjadą na zgrupowanie, a w autokarze nie zabraknie Szatana.

- Priorytetem dla mnie jest znaleźć klub w województwie śląskim. Z przyczyn rodzinnych, by po prostu móc dojeżdżać z domu. Nie za bardzo mam możliwość wyjazdu gdzieś w Polskę. Chcę też dalej próbować swych sił w I lidze. W Rozwoju jest naprawdę mocny skład, wielu dobrych chłopaków i kilka głośnych nazwisk, więc drużyna ma duże szanse, by zrealizować cel, jakim jest utrzymanie - pomocnik wyjaśnił na łamach oficjalnej strony Rozwoju.

W Zakopanem beniaminek I ligi będzie trenować od 28 stycznia do 6 lutego, gdy Rozwój rozegra sparing z III-ligowymi Karpatami Krosno. Wtedy też zapadnie decyzja co do przyszłości Szatana w zespole.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL