Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Korona podpisze kontrakty z Kozubkiem i Kuzerą

Szymon Mierzyński
Szymon Mierzyński
Jak donosi Radio Kielce, Dariusz Kozubek i Kamil Kuzera spełnili oczekiwania sztabu szkoleniowego Korony i w rundzie wiosennej zagrają w drużynie w Włodzimierza Gąsiora.

- W przypadku Kozubka myślimy o kontrakcie od roku do dwóch lat, z Kuzerą chcemy związać się na dłużej - powiedział Radiu Kielce wiceprezes Korony, Jarosław Niebudek.

Decyzję o przydatności obu piłkarzy do zespołu trener Włodzimierz Gąsior podjął po zakończeniu zgrupowania I-ligowca w Bielsku-Białej.

Dariusz Kozubek jest wychowankiem Korony. 34-letni pomocnik występował również m. in. w Górniku Łęczna, KSZO Ostrowiec, Ceramice Opoczno, Szczakowiance Jaworzno, Polonii Warszawa i Zagłębiu Sosnowiec. Ostatnio natomiast przywdziewał barwy Pelikana Łowicz.

Z kolei Kamil Kuzera przez wiele lat był związany z Wisłą Kraków. 26-letni obrońca grał także w Górniku Zabrze, Widzewie Łódź i Polonii Warszawa. W klubie ze stolicy występował zresztą w rundzie jesiennej obecnego sezonu, lecz tego okresu nie może zaliczyć do udanych. Nie miał bowiem miejsca w pierwszym zespole.

Zarówno Kozubek, jak i Kuzera trafili do Kielc jako wolni zawodnicy.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL