Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Oficjalnie: Szatan na ratunek Rozwojowi

Olga Krzysztofik
Olga Krzysztofik
Szeregi beniaminka I ligi, Rozwoju Katowice, wzmocnił Tomasz Szatan. Ten 28-letni pomocnik całą swoją piłkarską karierę związany był z Zagłębiem Sosnowiec.

Pomocnik trenował z katowicką drużyną od 19 stycznia, z Rozwojem wyjechał również na obóz przygotowawczy. Po powrocie z Zakopanego miała zapaść decyzja co do jego przyszłości, a trener Mirosław Smyła nie ukrywał, że widzi go w zespole.

W czwartek 11 lutego Tomasz Szatan podpisał kontrakt z Rozwojem, w którym będzie występował co najmniej do 30 czerwca 2016 roku.

Dla Szatana katowicki Rozwój będzie dopiero drugim klubem. Pomocnik jest wychowankiem Zagłębia Sosnowiec, z którym związany był przez całą dotychczasową karierę. Z Zagłębiem występował nawet w Ekstraklasie, a ostatnio wywalczył awans do I ligi.

Tomasz Szatan to trzeci zawodnik, który w zimowej przerwie dołączył do Rozwoju. Wcześniej na zasadzie wypożyczenia zostali pozyskani Konrad Nowak (Górnik Zabrze) oraz Wojciech Pawłowski.

Przerwę zimową Rozwój spędza na przedostatnim, czyli 17. miejscu w ligowej tabeli. Na koncie ma 17 punktów, a do miejsca gwarantującego spokojne utrzymanie traci cztery "oczka". Runda wiosenna będzie więc dla zespołu Mirosława Smyły bardzo wymagająca.

Czy Rozwój Katowice to dobry kierunek dla Tomasza Szatana?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL