Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Kamil Sylwestrzak optymistą przed meczem z Pogonią

Sebastian Najman
Sebastian Najman
Od wyjazdowej potyczki z Pogonią Szczecin swojego tegoroczne zmagania w Ekstraklasie rozpoczną zawodnicy Korony Kielce. - Nie możemy się doczekać pierwszego meczu, ile można trenować? - powiedział Kamil Sylwestrzak.

Kapitan złocisto-krwistych cieszy się, że zimowa przerwa w końcu dobiegła końca. - Nie możemy się doczekać pierwszego meczu, ile można trenować? Każdy chce grać o punkty, bo tego potrzebujemy i nie ma co oszukiwać - powiedział.

Korona zmierzy się w poniedziałek na trudnym terenie z dobrze dysponowaną jesienią Pogonią Szczecin. - Zawsze ta pierwsza kolejka jest taka, że nie wiadomo co się wydarzy. Ten sezon jest strasznie zwariowany i jedziemy do Szczecina podtrzymać passę tego sezonu i wygrać.

Kamil Sylwestrzak i jego koledzy imponowali serią spotkań bez wyjazdowej porażki. Czy teraz też będą potrafili regularnie punktować poza Kolporter Areną? - Tego sobie życzymy, ale chcemy zacząć punktować też u siebie i to jest dla nas ważne w tej rundzie - zwraca uwagę "Małpa".

Wielką niewiadomą są Portowcy, ale również zespół Marcina Brosza, do którego dołączyło pięciu nowych piłkarzy. Czy wszyscy wkomponowali się w drużynę? - "Sekulowi" (Łukaszowi Sekulskiemu - przyp. red.) na pewno jest łatwiej bo jest Polakiem i znamy się z boiska. Miał tutaj przyjść już wcześniej, dlatego dużo już wiedział na temat Korony. Charlie Trafford jest z nami dłużej, natomiast dwóch środkowych obrońców krócej i uczą się, ale idzie w dobrym kierunku - ocenił Sylwestrzak.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL