Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Bramkarz Śląska Wrocław kontuzjowany

Artur Długosz
Artur Długosz
Rezerwowy bramkarz Śląska Wrocław Jakub Wrąbel na wtorkowym treningu doznał urazu stawu skokowego. Na razie nie wiadomo jak poważna jest to kontuzja.

Podstawowym bramkarzem Śląska Wrocław jest Mariusz Pawełek. Z rolą rezerwowego musi godzić się Jakub Wrąbel. 19-letni zawodnik do tej pory w barwach dwukrotnych mistrzów Polski we wszystkich rozgrywkach zagrał 16 razy. Puścił 20 goli, dwa razy zachował czyste konto.

Możliwe jednak, że na piątkowe spotkanie z Jagiellonią Białystok uda się nominalny trzeci bramkarz WKS-u, Mateusz Abramowicz. Na wtorkowym treningu Wrąbel nabawił się bowiem kontuzji.

Zawodnik nie ma złamań. W środę po dodatkowych badaniach będzie wiadomo jak długo potrwa rehabilitacja piłkarza WKS-u. - Pech. Rzuciłem się, noga została mi na ziemi i uszkodziłem staw skokowy - powiedział bramkarz cytowany przez slaskwroclaw.pl.

W czwartek rano wrocławski zespół rusza w podróż do Białegostoku. Jeśli Wrąbel nie będzie gotowy do gry, w kadrze pierwszego zespołu znajdzie się Abramowicz.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL