Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Środa w Scottish Premier League

Daniel Rosół
Daniel Rosół
W środę stało się jasne, że sezon 2007-08 jest ostatnim, jaki Colin Nish spędzi w zespole Kilmarnock FC. 26-letni napastnik podpisał bowiem wstępną umowę z Hibernian Edynburg i latem przeniesie się do Edynburga na zasadzie wolnego transferu.

Buffel trafi do Niemiec?

Pomocnik Glasgow Rangers Thomas Buffel być może jeszcze w styczniu zmieni barwy klubowe. Belg nie może liczyć na regularne występy na Ibrox i nie ukrywa, że chętnie zmieniłby pracodawcę. Z pomocą 26-latkowi przyszli działacze niemieckiego FC Koln, którzy są zainteresowani wypożyczeniem zawodnika do końca sezonu. Buffel w środę udał się do Kolonii, gdzie ma przejść testy medyczne. W czwartek rano szefowie walczącego o awans do 1. Bundesligi klubu mają podjąć decyzję w sprawie belgijskiego pomocnika.

Hibernian porozumiał się z Nishem

Napastnik Kilmarnock FC Colin Nish od nowego sezonu będzie reprezentował barwy Hibernian Edynburg. Kontrakt 26-latka, wiążący go z zespołem Jima Jefferiesa, obowiązuje do końca sezonu i zgodnie z prawem Bosmana Nish mógł już rozpocząć negocjacje z nowym pracodawcą. W środę najlepszy strzelec Kilmarnock w tym sezonie doszedł do porozumienia z szefami Hibernian i od lipca będzie reprezentował barwy stołecznego klubu.

Święci wzmacniają atak

Drużyna St. Mirren FC doznała wzmocnienia formacji ofensywnej. W środę kontrakt z zespołem z Love Street podpisał Jim Hamilton - dotychczas zawodnik Dunfermline Athletic. Transfer 31-letniego zawodnika może trochę dziwić, gdyż Hamilton jesienią nie imponował skutecznością ? w rozgrywkach Scottish First Division zdobył zaledwie trzy bramki, a jeszcze jedną dołożył w rozgrywkach pucharu UEFA.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL