Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Guus HiddinkNewspix / Cathrin Müller/M.i.S. / Na zdjęciu: Guus Hiddink

Kibice obrzucili piłkarzy monetami. Guus Hiddink wściekły

Kamil Kołsut
Kamil Kołsut
Kibice Chelsea Londyn podczas meczu Pucharu Anglii obrzucili monetami cieszących się ze zdobytej bramki piłkarzy Manchesteru City. - Potępiamy tak idiotyczne i niebezpieczne zachowania - mówi trener gospodarzy, Guus Hiddink. Jego zespół wygrał 5:1.

Bilon wylądował na murawie w 37. minucie, gdy David Faupala doprowadził do wyrównania (1:1) i świętował razem z kolegami zdobycie bramki w narożniku boiska. Incydent nie uszedł uwadze sędziego Andre Marrinera, który podniósł z murawy trzy monety.

- Myślę, że klub zareaguje. Ci ludzie nie mogą więcej wejść na stadion - mówi na łamach "Guardiana" Hiddink. - Potępiamy tak idiotyczne i niebezpieczne zachowania. Jeżeli zdołamy zidentyfikować tych ludzi, na pewno dostaną zakaz wstępu na Stamford Bridge.

Sprawę bada policja. Jak na razie aresztowana została osoba, która jest podejrzewana o rzucenie na boisko podczas meczu Chelsea - Manchester zapalniczki. W niedzielę trafiła ona do aresztu i była przesłuchiwana.

Dzień wcześniej po innym meczu Pucharu Anglii Reading - West Bromwich Albion (1:3) monetą w twarz trafiony został Chris Brunt. 31-latka zaatakował jego własny kibic, kiedy zawodnik podszedł pod trybunę podarować młodemu kibicowi koszulkę.

Zobacz wideo: Kamil Mazek: niewykorzystane sytuacje się mszczą, dzisiaj tak nie było

Źródło: TVP S.A.

Komentarze (1):

  • Mattx7 Zgłoś
    I to sie nazywa krótka piłka! Powinni tak pojechać u nas z teczowymi słoikami z W-wy za rzucanie w bramkarza przyjezdnych. Ta cała ich gillette to jedna wielka patologia.

    Komentarze (1)

    PRZEJDŹ NA WP.PL