Najnowsze Wyniki/Kalendarz
PAP

Stanisław Czerczesow o nowym piłkarzu Legii

Mateusz Skwierawski
Mateusz Skwierawski
W poniedziałek testy medyczne w Warszawie przejdzie Michail Aleksandrov. Bułgar ma podpisać półtoraroczny kontrakt. - Skoro daliśmy mu zielone światło, to oznacza, że gra dobrze - komentuje transfer Stanisław Czerczesow.

Skrzydłowy od 2011 roku jest piłkarzem Łudogorca Razgrad. Do Polski ma trafić za kilkaset tysięcy euro.

- Wiem, jak Aleksandrov gra, ale nie jesteśmy znajomymi. Jeśli podpisze kontrakt, wtedy się poznamy. Skoro daliśmy mu zielone światło na kontrakt z Legią, to oznacza, że gra dobrze. Jest reprezentantem Bułgarii, występował w Lidze Mistrzów i być może trafi do Legii. Jeśli tak się stanie, będzie mógł pokazać swoją przydatność do naszego zespołu - powiedział o zawodniku Czerczesow.

Aleksandrov oglądał z trybun niedzielny mecz Legii z Ruchem. Wicemistrz Polski dzięki zwycięstwu 2:0 awansował na pierwsze miejsce w lidze. Nad drugim Piastem ma dwa punkty przewagi.

- System dzielenia punktów jest, jaki jest. Nie wiem, kto go wymyślił. Dla wszystkich zasady rozgrywek są takie same. Problem byłby wtedy, gdyby punkty podzielono tylko nam. Ja nie jestem matematykiem, tylko trenerem. Nie dzielę, nie dodaję. W każdym meczu gramy o trzy punkty - uciął temat Rosjanin.

Legia kolejny mecz rozegra na wyjeździe z Termaliką (środa, godz. 18.00).

Zobacz wideo: Zbigniew Boniek: wybór Infantino to fajna decyzja dla Polski

Źródło: TVP S.A.

Komentarze (2):

 • Jerzy Tytus Zgłoś
  MISTRZEM POLSKI BĘDZIE LEGIA I NA TO WSZYSTKO WSKAZUJE . PIAST SPADNIE DO POŁOWY TABELI , A ŁACH , NIECH JUŻ PRZYGOTOWUJE SIĘ DO I LIGI .
  • Kobiece Oko Zgłoś
   Co takiego stało się w grodzie Kraka w ciągu kilku-kilkunastu ostatnich lat, że swego czasu najlepszy i najbogatszy klub w kraju, 13-krotny mistrz Polski zaliczył tak bolesny upadek? To
   Czytaj całość
   wielka tajemnica, choć jeśli przyjrzeć się bliżej historii Wisły, znajdzie się trochę ‚punktów zapalnych’, które być może zdecydowanie przyczyniły się do aktualnej sytuacji Białej Gwiazdy:... więcej: pilkanaszpilkach.blog.pl

   Komentarze (2)

   ×
   PRZEJDŹ NA WP.PL