Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Stadion Śląska Wrocław / Stadion Śląska Wrocław

Szymon Przystalski odchodzi ze Śląska Wrocław

Artur Długosz
Artur Długosz
W piątek 23-letni obrońca rozwiązał kontrakt za porozumieniem stron z wrocławskim klubem. W barwach Śląska ten zawodnik nie zdążył zadebiutować.

Szymon Przystalski zawodnikiem Śląsk Wrocław został w marcu 2015 roku. DO WKS-u trafił na zasadzie transferu definitywnego ze Ślęzy Wrocław. Środkowy obrońca podpisał z zielono-biało-czerwonymi 1,5 roczny kontrakt, który mógł zostać przedłużony o kolejnych 12 miesięcy.

Wszystko wskazuje na to, że piłkarz trafi teraz do III-ligowej Ślęzy Wrocław, z której przyszedł do WKS-u.

Zobacz wideo: #dziejesiewsporcie: zamieszki na meczu w Grecji

Komentarze (1):

 • Jan Ramocki Zgłoś
  Jeżeli Śląsk ma się utrzymać to czas najwyższy odstawić Pawełka na ławkę do rezerwy.Ile punktów zdołał w tych rozgrywkach roztrwonić przez wyjątkowo głupie zagrania. Czas
  Czytaj całość
  najwyższy dać szansę Abramowiczowi i Wrąblowi i...zacząć pokutę za utrącenie Pawłowskiego. Za Pawłowskiego widać było, że drużyna nie panikuje i stara się grać piłką. Dzisiaj wyglądało to żałośnie niestety. Kiełbowi czas najwyższy wytłumaczyc, że gra w piłkę to gra zespołowa a nie egoistyczne pseudokiwki.Wiadomo, że Marioka do dryblasów nie należy tak jak i Kiełb, a zdjęcie jednego z kumatych jak rozegrać akcję to istotny błąd. Tak uważam.Panie trenerze, a może czas zacząć ćwiczyć strzały z daleka, to też istotny element gry w piłkę !!! Zobaczcie co zrobił Stokowiec, przez to że dali mu popracować mimo początkowych kiepskich rezultatów. Dzisiaj jest różnica klasy między Zagłębiem i Śląskiem niestety.Przykro było na to patrzeć !!! Nigdy więcej takich wzruszeń dla wiernych kibiców i sympatyków. Pozdrawiam wrocławskisopociak.

  Komentarze (1)

  ×
  PRZEJDŹ NA WP.PL