Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Beniaminek z Lubina przedłużył kontrakt z bramkarzem

Artur Długosz
Artur Długosz
KGHM Zagłębie, które jest beniaminkiem Ekstraklasy, świetnie spisuje się w rozgrywkach i zajmuje wysokie, piąte miejsce. Teraz lubinianie przedłużyli kontrakt ze swoim bramkarzem - informuje zaglebie.com.

KGHM Zagłębie Lubin przedłużyło kontrakt ze słowackim bramkarzem Martinem Polackiem. Umowa obowiązywała będzie do końca czerwca 2018 roku. Dotychczas Polacek zanotował 19 występów w barwach Zagłębia (14 w lidze i 5 w Pucharze Polski), w rundzie wiosennej jest podstawowym golkiperem Miedziowych.

- Martin Polacek to bardzo ważny zawodnik dla Zagłębia, ważne ogniwo drużyny, która w serii finałowej rozgrywek zagra w grupie mistrzowskiej Ekstraklasy. Polacek sumiennie pracował na miejsce między słupkami naszej bramki, podobnie jak całe Zagłębie sumiennie walczyło o zakwalifikowanie się do czołowej ósemki - tłumaczy decyzję na łamach zaglebie.com prezes zarządu Tomasz Dębicki.

- Skorzystaliśmy z zapisów dotychczasowej umowy, w której zagwarantowaliśmy sobie możliwość przedłużenia kończącego się w czerwcu kontraktu z Martinem Polackiem. Słowak w rundzie wiosennej utwierdził nas w przekonaniu, że warto na niego stawiać. Jesteśmy zadowoleni, bo mamy w klubie dwóch bramkarzy na równym poziomie, którzy na zdrowych zasadach ze sobą rywalizują. Taka rywalizacja przekłada się oczywiście na ich formę. Nowa umowa obowiązywała będzie przez dwa kolejne lata - uzupełnia dyrektor sportowy Piotr Burlikowski.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL