Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Kamil Grosicki cieszy się ze strzelonej bramki podczas towarzyskiego meczu Polska - FinlandiaPAP / Maciej Kulczyński / Kamil Grosicki cieszy się ze strzelonej bramki podczas towarzyskiego meczu Polska - Finlandia

Kamil Grosicki opisał swojego gola: "Kiwnąłem bramkarza i strzeliłem"

Artur Długosz
Artur Długosz
Reprezentacja Polski w towarzyskim spotkaniu pokonała 5:0 Finlandię. Dwa gole w tym meczu strzelił Kamil Grosicki. - Na pewno to mi da więcej mocy - mówił zadowolony piłkarz.

Kamil Grosicki z Finlandią rozegrał bardzo dobre spotkanie. Dwie bramki, asysta, udział przy golu na 4:0 i szaleńcze rajdy skrzydłem - czego chcieć więcej? - Cieszę się, że wszystko mi wychodziło - trenować dalej, dbać o zdrowie, a będzie dobrze - mówił po meczu piłkarz.

Efektowny był zwłaszcza drugi gol zdobyty przez tego zawodnika. - Spojrzałem na Bartka Salamona. Wiedziałem, że potrafi wrzucić długą piłkę. Dał mi taką za plecy, rozpędziłem się. Wyprzedziłem obrońcę, dobrze się zabrałem. Kiwnąłem bramkarza i strzeliłem do pustej bramki - opisywał tego gola "Grosik".

- Ciesze się, że zakończyłem ten mecz z dwoma bramkami, bo na pewno to mi da więcej mocy. Wracam do klubu, walczę o swoje, o skład. Na każdym treningu trzeba udowadniać swoją wartość. Mam nadzieję, że za dwa miesiące wrócę w jeszcze lepszej formie - podsumował Kamil Grosicki.

Zobacz wideo: Kamil Glik: selekcja? Dobrze, że to nie mój kłopot


Źródło: TVP S.A.

Oglądaj na żywo mecz eliminacji do Euro 2020 Polska - Słowenia. Już we wtorek od godz. 20:30!

Komentarze (2):

Komentarze (2)

PRZEJDŹ NA WP.PL