Najnowsze Wyniki/Kalendarz
PAP/EPA/ANTONIO BAT / PAP/EPA/ANTONIO BAT

"Kicker": Trudne negocjacje Bayernu z Lewandowskim, nowy kontrakt jeszcze niepewny

Konrad Kostorz
Konrad Kostorz
"Bild" informował niedawno, że Robert Lewandowski porozumiał się z Bayernem Monachium odnośnie nowego kontraktu mającego obowiązywać do 30 czerwca 2021 roku. "Kicker" dementuje te informacje.

Dziennikarze popularnego magazynu potwierdzają, że Bayern Monachium chce jak najszybciej przedłużyć umowę z Robertem Lewandowskim do 2021 roku. Taki ruch wykonało już czterech kluczowych piłkarzy mistrza Niemiec: Jerome Boateng, Thomas Mueller, Javi Martinez i David Alaba.

"Porozumienia nie ma jeszcze w zasięgu wzroku, a negocjacje okazują się bardzo trudne" - informuje "Kicker", zwracając uwagę, że napastnika kuszą giganci europejskiego futbolu na czele z Realem Madryt oraz Paris Saint-Germain. Możliwości finansowe tych klubów sprawiają, że Bawarczycy będą musieli sięgnąć bardzo głęboko do klubowej kasy, by zaproponować "Lewemu" równie korzystne warunki.

Nawet w przypadku nieosiągnięcia porozumienia, Lewandowski w 2016 roku niemal na pewno nie opuści Bayernu. Nowy trener monachijczyków Carlo Ancelotti wiąże plany z Polakiem, którego obecna umowa wygasa dopiero w połowie 2019 roku.

Na razie ani Lewandowski, ani jego menedżer Cezary Kucharski w żaden sposób nie komentują spekulacji niemieckiej prasy.


Zobacz wideo: Boniek o Pro Junior System: promocja klubów, w których grają wychowankowie


Źródło: TVP S.A.

Oglądaj Bundesligę NA ŻYWO w WP Pilot!

Komentarze (7):

Wszystkie komentarze (7)

Komentarze (7)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL