Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Piłkarze Chrobrego Głogów / Piłkarze Chrobrego Głogów

Kwartet z Chrobrego Głogów przedłużył kontrakty

Sebastian Szczytkowski
Sebastian Szczytkowski
Chrobry Głogów rozpoczął budowanie zespołu na następny sezon. Michał Ilków-Gołąb, Bartosz Machaj, Michał Michalec oraz Krzysztof Ziemniak przedłużyli kontakty z klubem.

Przed sezonem Michał Ilków-Gołąb był bohaterem transferu do Miedzi Legnica, ale w nowym klubie nie przebił się do podstawowego składu i już jesienią wrócił do Chrobrego Głogów. Trener Ireneusz Mamrot zna wartość swojego bocznego obrońcy i szybko wstawił go do jedenastki. Ilków-Gołąb gra regularnie, a kontrakt przedłużył o dwa lata.

Na następne dwa sezony mają zostać w klubie również Michał Michalec i Bartosz Machaj. Michalec to podstawowy stoper, który zdobył gola w poprzednim wyjazdowym meczu Chrobrego z Zawiszą Bydgoszcz. Machaj powrócił do Głogowa w zimowym okienku po pobycie w Miedzi i Śląsku Wrocław.

Krzysztof Ziemniak przedłużył swój kontrakt o rok.

Chrobry ma szansę, by zakończyć sezon na podium na zapleczu Ekstraklasy. Będzie to najlepszy wynik klubu w historii. Drużynie pozostały do rozegrania meczu z GKS-em Katowice, Zagłębiem Sosnowiec i Arką Gdynia. Wiadomo, że w klubie pozostanie trener Mamrot. Największą gwiazdą Chrobrego w tym sezonie jest współlider klasyfikacji strzelców Maciej Górski.

ZOBACZ WIDEO #dziejesienazywo. Trener Czerczesow ostro do dziennikarza. "Dlaczego śmiesz się tak zachowywać?"

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL