Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Radosław Osuch przestał być właścicielem Zawiszy!

Szymon Mierzyński
Szymon Mierzyński
Po pięciu latach Radosław Osuch odchodzi z Zawiszy! Jak podaje bydgoszcz.sport.pl, dotychczasowy właściciel sprzedał swoje akcje klubu.

W ręce nowego inwestora trafiło niemal 95 procent udziałów. Na razie nie wiadomo kto nim jest, rozmowy były zresztą prowadzone w tajemnicy.

Radosław Osuch nie podaje żadnych szczegółów, przekazał tylko, że jego małżonka Anita złożyła rezygnację z funkcji prezesa. Nowy właściciel ma się natomiast ujawnić sam.

Skąd decyzja o odejściu? - Miałem już dość ciągłego obrażania. Czarę goryczy przelało zachowanie podczas meczu młodzieżówek Polski i Finlandii. Szkoda to wszystko tak zostawiać, ale chcemy od tego odpocząć. Życzę nowemu właścicielowi jak najlepiej - oznajmił Osuch na łamach bydgoszcz.sport.pl.

W ostatnim czasie na pojedynkach Zawiszy pojawiało się mało osób, bo część kibiców była skonfliktowana z Osuchem. On sam natomiast odchodzi z klubu po pięciu latach. Przejął go w 2011 roku i od tego czasu wprowadził do Ekstraklasy, wywalczył Puchar i Superpuchar Polski. W sezonie 2014/2015 bydgoszczanie zaliczyli natomiast spadek.

źródło: bydgoszcz.sport.pl

ZOBACZ WIDEO #dziejesienazywo. Echa kontuzji Pawła Wszołka. "Nieprawdopodobny dramat i tragedia"

Komentarze (34):

 • Stratoman Zgłoś
  Moim zdaniem to wszystko jest kłamstwem.Bruski słał Na Zawisze grube miliony!!! i gdzie te pieniądze są, za moment dowiadujemy się że walnięty Osuch sprzedał klub Zawisza i nie
  Czytaj całość
  odbiera telefonów w Hiszpanii.Klub został okradziony nie tylko przez jedną osobę tak mówi wielu ludzi.Podobna sytuacja miała się w Polonii Bydgoszcz,gdzie powoływano kilku prezesów i co rok to nowy typ; Tylko nie z okolic Bydgoszczy,ale z Wielkopolski,czyli Poznań i okolice!!!.;W taki sposób Polonia żużlowa sięgnęła dna.Chłopaki i kibice Zawiszy brońcie tego klubu,[ To śmierdzi wielką korupcją i praniem pieniędzy.
  • Stoper 2 Zgłoś
   No to Osuch zrobił numer , oddał udziały spółce kapitałowej z Niemiec lub z Cypru i w jakim języku teraz będą kibole bluzgać na nowych właścicieli ??? Nauczą się na pamięć dwa
   Czytaj całość
   trzy zdania po niemiecku ??? Niby odszedł ale zadanie domowe zostawił dla chłopców.
   • Stoper 2 Zgłoś
    Naprawdę nikt nic nie wie kto ???
    Wszystkie komentarze (34)

    Komentarze (34)

    ×
     Wszystkie komentarze (34)
     PRZEJDŹ NA WP.PL