WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Rozwój Katowice - GKS Bełchatów na żywo. Transmisja TV, stream online. Gdzie oglądać?

Michał Jankowski
Michał Jankowski
W niedzielę Rozwój Katowice podejmie GKS Bełchatów. Dla gości to mecz o życie. Transmisja TV w Polsat Sport Extra oraz w internecie. Relacja LIVE na WP SportoweFakty.

Transmisja TV z meczu Rozwój Katowice - GKS Bełchatów. Gdzie oglądać na żywo?

Spotkanie Rozwój Katowice - GKS Bełchatów rozegrane zostanie w niedzielę 29 maja o godzinie 15:00. Transmisja TV na Polsat Sport Extra. Spotkanie skomentują Cezary Kowalski i Andrzej Iwan. Powtórki meczu będzie można obejrzeć w w poniedziałek i wtorek o godzinie 12:00 oraz w środę o 11:30.

Rozwój Katowice - GKS Bełchatów online. Transmisja w internecie

Mecz Rozwój - GKS Bełchatów można na żywo oglądać nie tylko w telewizji, ale również w internecie. Live stream online dostępny będzie na platformie IPLA. Dostęp do usługi nie jest jednak darmowy. Tekstową relację na żywo przeprowadzi portal WP SportoweFakty.

Rozwój nie ma już szans na utrzymanie. Zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli z dorobkiem 32 punktów. Sytuacja bełchatowian również jest kiepska. Obecnie ma 35 oczka i do miejsca barażowego traci trzy punkty. W niedzielę nie może więc pozwolić sobie na porażkę.

W rundzie jesiennej lepszy był Rozwój, który w Bełchatowie wygrał 2:0.

Rozwój Katowice - GKS Bełchatów na żywo / 29 maja 2016 roku godzina 15:00. Transmisja TV: Polsat Sport Extra. Stream online: IPLA. Relacje LIVE: WP SportoweFakty.

Czy zamierasz oglądać mecz Rozwój Katowice - GKS Bełchatów na żywo?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

    PRZEJDŹ NA WP.PL