Najnowsze Wyniki/Kalendarz
piłkarze Olimpii Grudziądz WP SportoweFakty / Łukasz Łagoda / Na zdjęciu: piłkarze Olimpii Grudziądz

Nildo zostaje w Olimpii Grudziądz

Sebastian Szczytkowski
Sebastian Szczytkowski
Nildo potrzebował jednej rundy, by zostać najlepszym strzelcem Olimpii. Kontrakt Brazylijczyka został przedłużony. Kolejny rok w Grudziądzu spędzi również Matic Zitko.

Olimpia Grudziądz kończy nerwowy sezon. Utrzymanie w I lidze zapewniła sobie dopiero w niedzielę dzięki zwycięstwu 3:2 z Sandecją Nowy Sącz. Drużyna zaprezentowała się lepiej w rundzie wiosennej. Jednym z kluczowych transferów Olimpii w ostatnim okienku było pozyskanie napastnika Nildo.

Brazylijczyk potrzebował tylko pół roku, by zostać najlepszym strzelcem wśród grudziądzan. Zdobył dziewięć goli, trzy razy znalazł się w naszej jedenastce kolejki. Klub skorzystał z zapisu w kontakcie i przedłużył go o rok.

32-latek wyrobił sobie markę w Polsce, występując z powodzeniem w Górniku Łęczna. W 2012 roku opuścił kraj nad Wisłą i spędził blisko cztery lata w Azerbejdżanie. Po powrocie szybko przypomniał, że wie jak zdobywać gole.

Olimpia poinformowała również, że następny rok w klubie spędzi stoper Matic Zitko. Słoweniec jest filarem bloku obronnego w rundzie wiosennej.

ZOBACZ WIDEO Tytoń, Starzyński, Sobiech... Kogo skreśli Nawałka? (źródło TVP)

Komentarze (1):

Komentarze (1)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL