Najnowsze Wyniki/Kalendarz
PAP

Francja - Kamerun na żywo. Mecz przed Euro 2016. Transmisja TV, stream online. Gdzie oglądać?

Bruno Szafer
Bruno Szafer
Transmisja z meczu towarzyskiego Francja - Kamerun odbędzie się na antenie Polsat Sport Extra. Spotkanie będzie dostępne na żywo w internecie. Relacja LIVE w WP SportoweFakty.

Mecz na żywo: Francja - Kamerun. Gdzie oglądać transmisję TV i stream online?

Starcie Francja - Kamerun przed Euro 2016 odbędzie się 30 maja o godzinie 21:00. Transmisja TV na antenie Polsat Sport Extra. Mecz będzie komentować Cezary Kowalski. Stream online z tego spotkania można znaleźć w internecie na platformie Ipla TV. Usługa jest aktywna po wykupieniu specjalnego pakietu. Relacja LIVE w WP SportoweFakty.

Euro 2016 rozpocznie się 10 czerwca, a gospodarzem turnieju jest Francja. Trójkolorowi to reprezentacja, która nie musiała brać udziału w eliminacjach do tego europejskiego czempionatu. Selekcjoner Didier Deschamps nie wie jak jego zespół spisze się w walce o punkty. Brak udziału w kwalifikacjach to zawsze plus w postaci pewnego udziału w imprezie mistrzowskiej, ale niesie za sobą pewną niewiadomą.

Francuzi w ostatnim czasie rozgrywali sporo meczów towarzyskich. W poniedziałkowy wieczór zagrają kolejny. Ich przeciwnikiem będzie reprezentacja Kamerunu. Trójkolorowi podczas Euro 2016 będą rywalizować w grupie A. Ich rywalami będą: Rumunia, Albania i Szwajcaria.

Mecz: Francja - Kamerun / 30 maja 21:00 / Transmisja TV: Polsat Sport Extra. Stream online: Ipla TV. Relacja LIVE: WP SportoweFakty.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL