Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Pogoń Szczecin chce Mikołaja Lebedyńskiego

Sebastian Szczytkowski
Sebastian Szczytkowski
Przedstawiciele Pogoni Szczecin zabiegają o pozyskanie Mikołaja Lebedyńskiego. Napastnik negocjuje warunki pozostania w Wiśle Płock.

Mikołaj Lebedyński urodził się w Szczecinie. Pierwsze piłkarskie kroki stawiał w miejscowej Arkonii, ale szybko trafił do Pogoni.

W granatowo-bordowych barwach przeszedł wszystkie szczeble szkolenia, pokazał się w seniorskim futbolu i zapracował na transfer do Rody Kerkrade. Później był raz jeszcze na testach w Pogoni, ale nie nadawał na tych samych falach z trenerem Dariuszem Wdowczykiem i nie podpisał kontraktu.

Obecnie Lebedyński kończy najlepszy sezon od czasu wyjazdu ze Szczecina. Dla Wisły Płock strzelił 12 goli, w tym jednego w meczu decydującym o awansie z Zawiszą Bydgoszcz.

ZOBACZ WIDEO Adam Nawałka dla TVP: Kadra? Jest entuzjazm, ale nie ma euforii (źródło TVP)

Napastnika do Pogoni chce pozyskać dyrektor sportowy Maciej Stolarczyk. W zespole mógłby zastąpić Władimira Dwaliszwiliego. Zarówno Gruzin, jak i Łukasz Zwoliński spisali się źle w rundzie wiosennej, więc Portowcy poszukują wzmocnień przedniej formacji.

Obecnie szanse na transfer nie są duże. Lebedyński jest na finiszu negocjacji nowego kontraktu z Wisłą. Nafciarze zagrają w przyszłym sezonie w Ekstraklasie, co jest również szansą dla ich napastnika.

Czy Mikołaj Lebedyński byłby wzmocnieniem Pogoni Szczecin?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (1):

Komentarze (1)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL