Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Legia Warszawa - Pogoń Szczecin na żywo. Centralna Liga Juniorów online, live stream

Bruno Szafer
Bruno Szafer
Transmisję z pierwszego meczu finałowego w Centralnej Lidze Juniorów można oglądać na żywo w internecie i zupełnie za darmo. Wstęp na mecz jest całkowicie bezpłatny. Relacja LIVE w WP SportoweFakty.

Mecz na żywo: Legia - Pogoń w CLJ. Gdzie oglądać stream online?

Spotkanie Legia Warszawa - Pogoń Szczecin w finale Centralnej Ligi Juniorów jest zaplanowane na niedzielę 5 czerwca. Rozpocznie się o godzinie 20:00 i będzie transmitowane tylko w internecie. Stream online można będzie znaleźć na kanale Łączy Nas Piłka. Relacja LIVE w WP SportoweFakty.

Legia Warszawa znalazła się w finale Centralnej Ligi Juniorów po tym, jak wyeliminowała z tych rozgrywek Lecha Poznań. Przed własną publicznością warszawiacy wygrali 2:1, a na wyjeździe zwyciężyli 1:0.

Pogoń Szczecin w półfinale rywalizowała z Jagiellonią Białystok. W Szczecinie padł remis 2:2, co zapowiadało emocjonujący rewanż na wschodzie Polski. Ten lepiej rozpoczęli gospodarze, ale to Portowcy schodzili z boiska w glorii bo wygrali 2:1.

O tym, do kogo trafi mistrzostwo Centralnej Ligi Juniorów zadecyduje dwumecz. Pierwsze starcie odbędzie się w niedzielę 5 czerwca, a kolejne w Szczecinie wystartuje 8 czerwca o godzinie 18:00.

Mecz Legia - Pogoń rozpocznie się o godzinie 20:00. Stream online w serwisie YouTube na kanale Łączy Nas Piłka.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL