Najnowsze Wyniki/Kalendarz
PAP/EPA / FABIO MUZZI

Nowa oferta SSC Napoli za Piotra Zielińskiego. Wicemistrz proponuje Udinese swoich graczy

Konrad Kostorz
Konrad Kostorz
Udinese Calcio nie przystało na ofertę SSC Napoli, które chciało ściągnąć Piotra Zielińskiego za 11 mln euro. Wicemistrz Włoch nie rezygnuje i próbuje włączyć do transakcji swoich piłkarzy.

Według znanego dziennikarza Gianluki Di Marzio, SSC Napoli w toku negocjacji dodatkowo zaoferowało Udinese Calcio jednego z graczy, którzy w zespole Maurizio Sarriego nie mają dużych szans na grę. Chodzi o Mirko Valdifioriego, Juana Zunigę i Christiana Maggio, a także Omara El Kaddouriego.

Taka propozycja może zadowolić działaczy Udinese, którzy po bardzo słabym sezonie w wykonaniu Zebr (17. miejsce w tabeli) poszukują wzmocnień kadrowych. Przydatnym piłkarzem mógłby okazać się zwłaszcza 25-letni ofensywny pomocnik El Kaddouri, za którego Napoli zapłaciło w 2012 roku ponad 3 mln euro, ale który nie zdołał przekonać do siebie szkoleniowca SSC.

Piotr Zieliński jest obecnie jednym z trzech głównych transferowych celów Napoli obok pomocnika Hectora Herrery i napastnika Gianluki Lapaduli. Meksykanin z FC Porto kosztuje jednak co najmniej 20 mln euro, a o rewelacyjnego snajpera Pescara Calcio (30 goli w sezonie) zabiegają również inne topowe włoskie kluby.

Najłatwiejsze może więc okazać się pozyskanie reprezentanta Polski, który ostatni sezon spędził na wypożyczeniu do Empoli FC.

ZOBACZ WIDEO Włodzimierz Lubański, czyli patron jakich mało (źródło TVP)

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL