Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Roberto Mancini: Mamy kryzys

Agnieszka Kiołbasa
Agnieszka Kiołbasa
Inter Mediolan nie wygrał trzeciego ligowego spotkania z rzędu. Po remisach z Sampdorią i Romą przyszedł czas na pierwszą porażkę w sezonie Serie A. Nerazzurri przegrali w Neapolu z tamtejszym Napoli 0:1. Szkoleniowiec Interu - Roberto Mancini po meczu przyznał, że jego podopieczni mają zadyszkę.

- Napoli zaczęło bardzo mocno, a my sprezentowaliśmy im bramkę, która odmieniła ten mecz. Ta drużyna, kiedy ma dużo przestrzeni, może sprawić problemy każdemu. My byliśmy mało kreatywni w ataku. Mogliśmy i powinniśmy byli zrobić więcej - powiedział.

- Postawa arbitra? Moim zdaniem Contini powinien był otrzymać czerwoną kartkę za uderzenie łokciem Balotelliego, a karnego dla Napoli nie było. Jakby jednak nie było przegraliśmy. Nie jesteśmy w najlepszej formie, także dlatego, że wielu naszych zawodników jest kontuzjowanych. Mimo tej porażki nadal mamy dobrą przewagę nad drugim miejscem. Mamy teraz cały tydzień, by zregenerować siły i odzyskać zawodników. Sądzę, że mimo tej porażki możemy patrzeć do przodu z optymizmem - dodał.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL