Najnowsze Wyniki/Kalendarz
WP SportoweFakty / Tomasz Madejski

Łukasz Zejdler nowym zawodnikiem GKS-u Katowice

Łukasz Witczyk
Łukasz Witczyk
GKS Katowice dokonał ósmego wzmocnienia przed nadchodzącym sezonem. Nowym zawodnikiem śląskiego klubu został Łukasz Zejdler, który w poprzednich rozgrywkach był graczem Cracovii.

Łukasz Zejdler wraz z GKS-em Katowice wyjechał na zgrupowanie do Rybnika-Kamienia. Po tygodniowych testach 24-letni pomocnik zyskał zaufanie sztabu szkoleniowego i podpisał kontrakt z I-ligowcem. Od czterech sezonów był on zawodnikiem Cracovii i w tym czasie w najwyższej klasie rozgrywkowej wystąpił w 32 spotkaniach.

- Łukasz szybko przekonał nas do swoich umiejętności. Jesteśmy zadowoleni z tego, co pokazał w sparingu z ROW-em Rybnik. W tym meczu wystąpił na pozycji środkowego pomocnika i będzie brany pod uwagę do gry właśnie na tej pozycji. Ostateczna decyzja o wyborze jego optymalnego miejsca na boisku należy oczywiście do trenera - przyznał menedżer GKS-u Katowice, Dariusz Motała.

Zejdler to ósmy nowy zawodnik, który w trakcie letniej przerwy wzmocnił GKS Katowice. Wcześniej umowy z czwartym zespołem poprzedniego sezonu I ligi podpisali Andreja Prokić, Bartłomiej Kalinkowski, Dawid Abramowicz, Sebastian Nowak, Damian Garbacik, Paweł Mandrysz i Tomasz Foszmańczyk.

ZOBACZ WIDEO Euro 2016: Francja - Islandia: zobacz animacje goli! (źródło TVP)

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL