Najnowsze Wyniki/Kalendarz
WP SportoweFakty / Agnieszka Skórowska

Piotr Nowak pod wrażeniem juniorów Lechii Gdańsk

Michał Gałęzewski
Michał Gałęzewski
W szerokim składzie Lechii Gdańsk na obóz w Gniewinie znalazło się kilku utalentowanych młodych zawodników. W ubiegłym sezonie ze względu na trudną sytuację w tabeli, droga młodzieży do pierwszej drużyny była trudna.

Podczas zgrupowania Piotr Nowak miał okazję przyjrzeć się takim piłkarzom, jak Adam Chrzanowski, Miłosz Kałahur, Tomasz Makowski, Juliusz Letniowski, czy Przemysław Macierzyński. Wszyscy oni mają jednak sporą konkurencję i może być im trudno znaleźć się nie tylko w wyjściowej jedenastce, ale i w osiemnastce meczowej Lechii Gdańsk.

Szkoleniowiec jest pod wrażeniem pracy piłkarzy, którzy wcześniej pracowali w drużynach młodzieżowych Lechii. - Adam Chrzanowski grał już w ubiegłym sezonie. Duży potencjał ma Miłosz Kałahur. Brakuje mu doświadczenia, ale to przyjdzie. Juliusz Letniowski też jest w orbicie zainteresowań. Będziemy starali się dać im szansę. Chcemy też wkomponować Tomasza Makowskiego i Przemysława Macierzyńskiego - powiedział Piotr Nowak w rozmowie z WP SportoweFakty.

W szerokiej kadrze o miejsce w składzie może być trudno. Niewykluczone, że niedługo się ona uszczupli. - W najbliższym tygodniu się spotkamy i porozmawiamy na te tematy. 30 ludzi mi nie przeszkadza. Mamy szeroki sztab i dajemy sobie ze wszystkim radę. Przez dwa tygodnie nigdy nie było tak, że piłkarzy było za dużo. Czasami było ich nawet za mało - stwierdził Nowak.

ZOBACZ WIDEO "Zwycięstwo z Polską stworzyło portugalski zespół" (źródło TVP)

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL