Najnowsze Wyniki/Kalendarz
WP SportoweFakty / Damian Filipowski

GKS Katowice pozyskał nowego bramkarza

Łukasz Witczyk
Łukasz Witczyk
GKS Katowice nie próżnuje na rynku transferowym i dokonał już dziesiątego wzmocnienia przed nowym sezonem. Barw śląskiego klubu w nadchodzących rozgrywkach będzie bronić Mateusz Abramowicz.

23-letni bramkarz ostatnie półtora sezonu spędził w Śląsku Wrocław. W tym czasie w Ekstraklasie rozegrał 10 spotkań. Mateusz Abramowicz miał problemy ze znalezieniem miejsca w podstawowym składzie i zdecydował się na zmianę pracodawcy. Jego umowa z GKS-em Katowice obowiązywać będzie przez rok.

- Szukaliśmy bramkarza, który podejmie rywalizację z Sebastianem Nowakiem. Mateusz ma już za sobą debiut w Ekstraklasie. W ostatniej rundzie rozegrał kilka kapitalnych spotkań. Trener będzie miał z pewnością spory dylemat przy wyborze pierwszego bramkarza GKS-u - przyznał menedżer katowickiego klubu, Dariusz Motała.

Abramowicz to dziesiąty nowy zawodnik, który w trakcie letniej przerwy wzmocnił GKS Katowice. Wcześniej umowy z czwartym zespołem poprzedniego sezonu I ligi podpisali Andreja Prokić, Bartłomiej Kalinkowski, Dawid Abramowicz (starszy brat Mateusza), Sebastian Nowak, Damian Garbacik, Paweł Mandrysz, Łukasz Zejdler, Eryk Sobków i Tomasz Foszmańczyk.

ZOBACZ WIDEO Kamil Glik w AS Monaco: To miejsce mnie nie zmieni, działacze na mnie liczą (źródło WP)

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL