Najnowsze Wyniki/Kalendarz
PAP/EPA / EPA/LAURENT DUBRULE

Chelsea Londyn wygrała walkę o Axela Witsela

Tomasz Skrzypczyński
Tomasz Skrzypczyński
Według angielskiego dziennika "The Sun", Chelsea Londyn jest bardzo bliska pozyskania Axela Witsela. Reprezentant Belgii ustalił już ponoć warunki indywidualnego kontraktu z nowym klubem.

W ostatnich dniach angielskie media wiele pisały na temat rzekomego przejścia Axela Witsela do Evertonu. Według najnowszych informacji tamtejszej prasy, reprezentant Belgii rzeczywiście trafi do Premier League, jednak do innego klubu.

Otóż "The Sun" donosi, że Witsel ustalił właśnie warunki indywidualnego kontraktu z Chelsea Londyn i w najbliższych godzinach podpisze umowę z "The Blues".

Belg jest wyceniany na 25 milionów euro, jednak nie wiadomo, czy właśnie tyle na zawodniku zarobi Zenit Sankt Petersburg. Jego kontrakt z rosyjskim klubem wygasa bowiem w przyszłym roku i wtedy nie otrzymaliby za zawodnika żadnych pieniędzy.

Witsel był podstawowym graczem swojej reprezentacji podczas Euro 2016. W pięciu występach strzelił jednego gola.

ZOBACZ WIDEO Tomasz Rząsa: Robert Lewandowski udźwignął ciężar opaski kapitana (źródło TVP)

Komentarze (1):

 • Ipkiss Zgłoś
  Pogarszające się wyniki Chelsea i brak sukcesów w Europie nie mogą nikogo dziwić. Skoro coraz bardziej przeciętni gracze przychodzą do tej drużyny, to trudno zawalczyć o coś
  Czytaj całość
  konkretnego. Miał być Nainggolan, a będzie Witsel. Batshuayi za 40mln to żart. Gość jest warty maksymalnie połowę tego. Wydawana jest potworna kasa na zawodników, którzy nie wiadomo czy w ogóle będą regularnie grali. Przykładem jest Baba kupiony za worek kasy za jeden udany sezon w przeciętniaku niemieckim, który grywał z reguły w meczach o nic albo w przypadku kontuzji Ivanovicia. O wypożyczeniach Falcao i Pato ciężko cokolwiek powiedzieć. To była drwina z całego klubu. Przed Conte kolejne zadanie, w którym musi zrobić coś z niczego. Z Włochami się udało, zobaczymy jak będzie teraz.

  Komentarze (1)

  ×
  PRZEJDŹ NA WP.PL