Najnowsze Wyniki/Kalendarz
PAP / Andrzej Grygiel / PAP / Andrzej Grygiel

Erik Grendel i Rafał Kurzawa dołączyli do zgrupowania Górnika Zabrze

Łukasz Witczyk
Łukasz Witczyk
Po przeprowadzonych badaniach wykluczono u Erika Grendela i Rafała Kurzawy poważniejsze urazy. Dzięki temu obaj zawodnicy dołączyli do przebywającej na zgrupowaniu w Opalenicy drużyny Górnika Zabrze.

Zarówno Erik Grendel, jak i Rafał Kurzawa po ostatnich treningach narzekali na lekkie urazy i z tego względu nie znaleźli się w kadrze na zgrupowanie w Opalenicy. Sztab szkoleniowy Górnika Zabrze postanowił jednak, że w przypadku dobrych wyników badań, obaj zawodnicy dołączą do drużyny.

Stan zdrowia Grendela i Kurzawy umożliwia im dalsze przygotowanie do sezonu. Przypomnijmy, że ze względu na urazy w Opalenicy zabrakło Aleksandra Kwieka, Rafała Kosznika i Rafała Wolsztyńskiego. Ten ostatni zerwał więzadło krzyżowe i czeka go dłuższa przerwa w treningach.

W trakcie zgrupowania drobnej kontuzji nabawił się Mariusz Przybylski, a Roman Gergel nie trenował z powodu przeziębienia. Podczas obozu zabrzanie rozegrają dwa mecze sparingowe. W piątek zmierzą się z występującym w angielskiej Championship Rotherham United, a dzień później rywalizować będą z Wartą Poznań.

ZOBACZ WIDEO Bartosz Kapustka o transferze: telefonów jest sporo (źródło TVP)

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL