Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Kibice Śląska Wrocław nie uszanowali minuty ciszy

 Redakcja
Redakcja
Kibice Śląska Wrocław nie przerwali dopingu podczas minuty ciszy, która była poświęcona ofiarom zamachu terrorystycznego w Nicei.

Decyzją Lotto Ekstraklasy każde spotkanie pierwszej kolejki rozgrywek zostanie poprzedzone minutą ciszy. Upamiętnia ona osoby, który zginęli w czwartkowym ataku terrorystycznym w Nicei. 

Spiker na wrocławskim stadionie informował o wydarzeniu zarówno długo przed meczem, jak i przed samym wyjściem piłkarzy na boisko.

Fani Śląska Wrocław nie zastosowali się do próśb. Podczas symbolicznej chwili ciszy prowadzili doping. Nie były to pojedyncze okrzyki z różnych trybun, a przyśpiewka, która została rozpoczęta wcześniej. Spiker, już podczas chwili zadumy, apelował o spokój. To nie przyniosło efektu.

ZOBACZ WIDEO Dariusz Mioduski: kluczem do sukcesu jest przychód 50 mln euro (źródło TVP)

Komentarze (34):

 • Imisirah Zgłoś
  Czytając twój wywód nie mogłem powstrzymać uśmiechu na ustach. Piszesz jak typowy izraelski radykał a zapewne jesteś też antysemitą ;-). Miliard ludzi dzień w dzień planuje jak
  Czytaj całość
  skrzywdzić innych tranując zapinanie pasa szachida , ba nawet uprawiając z żonami sex cieszy sie na samą myśl, że jego każdy z plemników to przyszły terorysta :D . To potwierdza, że znasz islam z jakiś stron internetowych. Twoje opisy muzułmanów są tak oderwane od rzeczywistości, że aż zabawne. Wśród muzułmanów znajdziesz fanatyków ale większość ludzi to najnormalniejsi ludzie tacy jak ty. Kobiety mają tam inny status ale to, że niedopuszczalne jest to aby kobieta siedziała w męskim towarzystwie nie znaczy jeszcze, że kleczy przed mężem a ten okładka ją rzemieniem ;-). W muzułmańskim kraju kobiety bywają premierami choćby Benazir Bhutto w Pakistanie a w domach rządzą częściej niż ci się wydaje. W oczach muzulmanek styl ubierania czy życia czesci europejskich kobiet jest potrzegany jako rozwiązły a przeciaź tylko w ułamku procenta mają rację. Uszanujmy różnice kulturowe. Przykladowo kobiety w bogatych warstwach Bahrajnu cieszą się ogromnym szacunkiem i porównaniu do naszych kobiet savtraktowane jak księżniczki. Nie muszą pracować, mają bardzo wysoki status życia do tego są wykształcone ... nie mogą siedzieć wśród facetów i w większości to akceptują, mając ogromny wpływ na swoich mężów. One i nikt inny mogą zdać zmian. Z czasem zapewne to się zacznie. Nie bronie islamu i uważam, że to hybryda chrześcijaństwa i judaizmu stworzona przez człowieka w celu zcementowania świeckiej władzy. Elementy które zaczerpnęli z religii danej nam przez Chrystusa oraz wrodzone ludziom pragnienie miłości czynią jednak z muzułmanów ludzi którzy bywają lepsi niż zblakani chrześcijanie. Poznaj najpierw świat a później oceniaj bo na razie wybierasz to co najgorsze i rozciąga na miliard ludzi a to zwykła manipulacja.
  • Imisirah Zgłoś
   Katolik to chrześcijanin a Chrystus wspominał coś o miłości do bliźniego i miłowaniu wrogów a nie tylko narodu czy bliskich. Jeśli nie zweryfikujesz swego podejścia to nie spodziewaj
   Czytaj całość
   się tam pocztu sztandarowego na Twoje powitanie ;-). Co do tego szariatu. Czy cię już zupełnie pogieło od setek lat w granicach naszego państwa mieszka kilka tysięcy muzułmanów i jakoś Polska nadal katolicka. Francuzów zaś pozostaw w spokoju poradzą sobie bez drastycznych metod. Pamiętaj też, że zgodnie z tym co twierdzisz na temat muzułmanów to twoimi największymi sprzymierzeńcami są islamiści ... to oni mordują najwięcej muzułmanów.
   • szakaluch Zgłoś
    @Tamara....fajny avik, chciałem lajknąć focię, ale wiesz, ze nie mogę :( Dużo pracy pewnie włożyłaś w niego, nie myślałem, że aż tak ważny jestem dla Ciebie, żeby się mną
    Czytaj całość
    zajmować ;D
    Wszystkie komentarze (34)

    Komentarze (34)

    ×
     Wszystkie komentarze (34)
     PRZEJDŹ NA WP.PL