Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Newspix / Tomasz Folta / PressFocus / Na zdjęciu: Filip Starzyński

Filip Starzyński najwcześniej w środę w Zagłębiu Lubin. Nie będzie rekordu

Bartosz Zimkowski
Bartosz Zimkowski
Wbrew temu co pisze większość portali internetowych, Filip Starzyński nie jest jeszcze zawodnikiem KGHM Zagłębia Lubin. Wciąż nie ma ostatecznego porozumienia pomiędzy Polakami a Lokeren.

We wtorek wieczorem pojawiła się informacja, że Filip Starzyński jest już piłkarzem KGHM Zagłębia Lubin. Jednak według naszych ustaleń, Miedziowi są faktycznie na ostatniej prostej, żeby sfinalizować transfer i najprawdopodobniej nic już nie stanie na przeszkodzie, ale podpisów pod umową pomiędzy lubinianami a Belgami jeszcze nie ma.

Najwcześniej takich informacji można się spodziewać w środę. Drugą istotną kwestią jest wysokość podawanych kwoty odstępnego. Transfer Starzyńskiego najprawdopodobniej nie pochłonie więcej niż 400 tysięcy euro i nadal najdroższym zawodnikiem, który zasilił Zagłębie będzie Kamil Wilczek (transfer w 2010 roku za około 400 tysięcy euro). To jednak w ostatecznym rozrachunku może się zmienić, ale to, że Starzyński zagra w Lubinie jest już pewne, brakuje jednak kilku formalności do sfinalizowania.

ZOBACZ WIDEO Dariusz Wdowczyk: wygraliśmy, ale wciąż mamy nad czym pracować (źródło TVP)

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL