Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Karol Danielak w Chrobrym Głogów

 Redakcja
Redakcja
Karol Danielak niedawno rozwiązał kontrakt za porozumieniem stron z Pogonią Szczecin. Teraz będzie występował w I-ligowym Chrobrym Głogów - informuje chrobry-glogow.pl.

Karol Danielak nie okazał się transferowym strzałem w dziesiątkę Portowców. Pomocnik grał w granatowo-bordowych barwach przez rok. Wystąpił w 22 meczach Lotto Ekstraklasy i jednym Pucharu Polski. Ostatni mecz Danielaka dla Pogoni Szczecin był w grudniu. Następnie skrzydłowy spędził rundę wiosenną na wypożyczeniu w Zawiszy Bydgoszcz.

Po powrocie do Szczecina nie dostał już następnej szansy od trenera Kazimierza Moskala i od czwartku był wolnym zawodnikiem. Teraz będzie reprezentował barwy I-ligowego Chrobrego Głogów, gdzie wraca po dwóch latach. Podpisał 2-letni kontrakt - informuje chrobry-glogow.pl.

"Danielak jest doskonale znany przy Wita Stwosza, bo przez okres półtora roku zostawiał tu po sobie bardzo dobre wrażenie. Trener Ireneusz Mamrot wyciągnął go z drugoligowej Jaroty Jarocin i szybko stał się ważną postacią w jego zespole. W sezonie 2013/14 był jednym z tych, który najbardziej pomógł w awansie na zaplecze ekstraklasy (3 bramki / 5 asyst). Dobrze prezentował się również po awansie (2 / 1)" - czytamy na oficjalnej stronie internetowej klubu z Głogowa.

ZOBACZ WIDEO Maciej Dąbrowski: mogliśmy to spotkanie spokojnie wygrać (źródło TVP)

Komentarze (1):

Komentarze (1)

PRZEJDŹ NA WP.PL