Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Łukasz Trałka: Najtrudniej odzyskać pewność siebie

Szymon Mierzyński
Szymon Mierzyński
Trzy mecze bez gola i zaledwie jeden zdobyty punkt - temperatura w Lechu osiągnęła punkt wrzenia i nikt już nie ukrywa, że problem jest poważny. - W takich momentach najtrudniej odzyskać pewność siebie - powiedział Łukasz Trałka.

Kolejorz niejako kontynuuję fatalną serię z rundy finałowej poprzedniego sezonu, gdy zaprzepaścił szansę na udział w europejskich pucharach. - O tym co działo się w minionych rozgrywkach nie chcę już rozmawiać, dlatego nie będę porównywał tamtych kłopotów do obecnych - uciął kapitan poznaniaków.

Po spotkaniu z Jagiellonią Białystok nastroje były jeszcze bardziej minorowe niż przy okazji porażki z KGHM Zagłębiem Lubin. - Mieliśmy mniej sytuacji niż wtedy. W starciu z Miedziowymi byliśmy po prostu nieskuteczni, a tym razem być może graliśmy za wolno, bądź posyłaliśmy za mało prostopadłych piłek - przyznał Łukasz Trałka.

Doświadczony pomocnik występuje w Lechu już piąty sezon. Jak z jego perspektywy wygląda diagnoza obecnej sytuacji? - W takich momentach najciężej znaleźć pewność siebie. To jest największy kłopot. Zupełnie inaczej by to wyglądało, gdybyśmy to my objęli prowadzenie. Pojawiłby się spokój, luz i polot. Tymczasem nie możemy trafić do siatki i to zostaje w głowach. W przeszłości udawało nam się jednak wychodzić z podobnych tarapatów i jestem pewny, że odzyskamy skuteczność. Sęk w tym, że trzeba to zrobić już, bo czasu nie ma - zaznaczył.

ZOBACZ WIDEO Maciej Dąbrowski: mogliśmy to spotkanie spokojnie wygrać (źródło TVP)

Komentarze (3):

 • Marcin Maciejewski Zgłoś
  Z tym zarządem do Lech co najwyżej może startować w zawodach pt."jak zmarnować klub". Panie Klimczak co to ma być ? Transfery od trzech lat to jest jakaś pomyłka, kogo wy wysyłacie
  Czytaj całość
  jako obserwatorów ? Trener ? Z Legii wyleciał za kobinowanie składem i to samo w Lechu robi, Ponoć zawodnicy poodchodzili za darmo a jak ktoś sprzedany to za śmieszną cenę, w kasie klubowej nie ma pieniędzy, te same informacje potwierdzili wczoraj dziennikarze nc+. To jest kpina i żarty z klubu z taką tradycja. Nie zawodnicy a ci tam na samej górze są do wymiany.
  • Tabela Wszech Czasów Zgłoś
   [youtube=wLJqrcUK3l4]
   • Jacek Czubak Zgłoś
    największym szkodnikiem w Kolejorzu jest Rutkowski junior.Od czasu kiedy ojciec oddał Lecha młodemu to Lech dołuje. To ku...wa Legła kupuje na potegę ,ma trzy sklady lepsze od pierwszego
    Czytaj całość
    i jedynego składu w Kolejorzu...................makabra...... za chwilę sezon będzie stracony...... po co mam się denerwować po 40 latach kibicowania.............. po co mi to...........poddaje się........... i niech mi ktoś nie mówi że ze mnie kibic do niczego....... byłem z kolejorzem w II lidze ale teraz mam dosyć rządów niedouczonego prezesa...

    Komentarze (3)

    PRZEJDŹ NA WP.PL