Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Wes Morgan po strzeleniu gola w meczu z Manchesterem UnitedPAP/EPA / Wes Morgan po strzeleniu gola w meczu z Manchesterem United

Wes Morgan: Chcemy obronić tytuł

Karol Borawski
Karol Borawski
W ubiegłym sezonie Leicester City sensacyjnie sięgnął po mistrzostwo Anglii. Wes Morgan wierzy, że jego klub jest w stanie obronić tytuł.

- Musimy pokazać, do czego jesteśmy zdolni i udowodnić, że w poprzednim sezonie nie wygraliśmy fuksem. Zamierzamy pozostać na szczycie. Dla neutralnych kibiców będzie to ekscytujący sezon, nie mogę się doczekać - powiedział Morgan.

- Wszyscy widzieli, co zrobiliśmy w ubiegłym sezonie. Rywale będą lepiej przygotowani na mecze z nami i będą świadomi naszych mocnych punktów. Zdecydowanie chcemy powtórzyć to, czego dokonaliśmy w poprzednich rozgrywkach. Chcemy ponownie posmakować tego sukcesu, tej chwały. Jesteśmy jeszcze bardziej głodni sukcesu - dodał kapitan Leicester City.

Morgan nie ma wątpliwości, że w rozpoczynającym się sezonie Premier League rywale poważnie się wzmocnili i będzie wielu kandydatów do mistrzostwa.

- Wielkie kluby objęli wielcy menedżerowie, będzie jeszcze trudniej. Każdy chce coś udowodnić, poziom będzie jeszcze wyższy. My zagramy w Lidze Mistrzów, co jest fantastyczne. Będzie więcej meczów, więc potrzebujemy większego składu, czeka nas trochę rotacji. Transfery spowodowały, że bez wątpienia jesteśmy jeszcze silniejsi - zapewnia Morgan.

Leicester City zainauguruje sezon sobotnim meczem z Hull City (początek o godz. 13:30).

ZOBACZ WIDEO Krzysztof Wiłkomirski: Środowisko judo liczyło na choć jeden medal (źródło TVP)Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL