Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Wiemy, kto chciał odkupić Wisłę Kraków

Mateusz Karoń
Mateusz Karoń
Marek Citko przyznał, że sprowadził inwestora zainteresowanego przejęciem Wisły Kraków od Jakuba Meresińskiego. Według naszych informacji chodzi o Grzegorza Smolnego, dotychczas związanego z Pogonią Szczecin.

Marek Citko odciął się od współpracy z Jakubem Meresińskim. Były piłkarz nie zamierza psuć swojego wizerunku. Ostatnimi czasy na łamach prasy ukazywało się wiele informacji, stawiających właściciela Wisły Kraków w złym świetle.

"Powstałe szkody postaram się jak najszybciej naprawić, poprzez znalezienie godnego inwestora, który odkupi klub i przywróci mu świetność. Jestem nawet przekonany, że takiego znalazłem, ale pan Jakub Meresiński nie zgodził się sprzedać swoich udziałów" - napisał Citko w oświadczeniu wydanym za pośrednictwem portalu "Weszło!".

Inwestorem, który miał wraz z 10-krotnym reprezentantem Polski przejąć klub od Meresińskiego, był Grzegorz Smolny - działacz związany z Pogonią Szczecin w latach 2008-15.

Smolny pełnił w Szczecinie funkcję wiceprezesa, posiadał także pakiet akcji. Do jego zadań należało dbanie o pion sportowy.

Mateusz Karoń

ZOBACZ WIDEO "Halo, tu Rio": Brazylia oknem wystawowym (źródło TVP)

Komentarze (2):

Komentarze (2)

PRZEJDŹ NA WP.PL