Najnowsze Wyniki/Kalendarz
PAP/EPA / EPA/MOHAMED MESSARA

Genoa złożyła ofertę za Michała Pazdana, proponuje Legii Warszawa 2,5 mln euro

Konrad Kostorz
Konrad Kostorz
Jak informują włoskie media, Genoa CFC jest zdecydowana na pozyskanie Michała Pazdana z Legii Warszawa. Kwestia ewentualnego transferu rozstrzygnie się po rewanżowym meczu z Dundalk FC w eliminacjach Ligi Mistrzów (23 sierpnia).

Według znanego włoskiego dziennikarza Gianluki Di Marzio oraz "Sky Sport Italia", Genoa CFC proponuje za Michała Pazdana 2,5 mln euro. To niewiele mniej niż żądają mistrzowie Polski - 3 mln euro - więc osiągnięcie porozumienia jest prawdopodobne.

Wcześniej informowano, że po czołowego polskiego piłkarza na Euro 2016 zgłosiły się m.in. Sampdoria Genua, Pescara Calcio, 1.FSV Mainz i Hannover 96, jednak te kluby nie były tak konkretne jak Genoa, która w niedzielę rozpoczyna sezon Serie A od meczu z Cagliari Calcio.

W drużynie Ivana Juricia jest obecnie pięciu środkowych obrońców, ale żadnego nie można uznać za gwiazdę: Armando Izzo, Ezequiel Munoz, Giovanni Marchese, Santiago Gentiletti oraz 35-letni Nicolas Burdisso to gracze, z którymi Pazdan mógłby wygrać rywalizację.

Genoa ostatni sezon zakończyła na 11. miejscu. To słaby wynik, gdy uwzględni się potencjał drużyny ze Stadio Luigi Ferraris, w której występują tak znani gracze jak Diego Laxalt, Goran Pandev, Leonardo Pavoletti i Miguel Veloso.

ZOBACZ WIDEO Arkadiusz Malarz: Musimy zachować koncentrację na rewanż

Komentarze (11):

Wszystkie komentarze (11)

Komentarze (11)

×
    Wszystkie komentarze (11)
    PRZEJDŹ NA WP.PL