Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Transfer last minute Sandecji?

Krzysztof Niedzielan
Krzysztof Niedzielan
I-ligowcy z Nowego Sącza wzorem wielu klubów postanowili powalczyć o jeszcze jedno wzmocnienie przed zamknięciem okienka transferowego. Szeregi biało-czarnych może zasilić 20-letni obrońca Korony Kielce Krystian Miś.

Sandecja Nowy Sącz chętnie dołączy do swojej kadry jeszcze jednego młodzieżowca. Podczas meczu z MKS-em Kluczbork pomocnik Szymon Kuźma złamał piątą kość śródstopia i możliwe, będzie pauzował nawet miesiąc. Dlatego też przy Kilińskiego rozpoczęły się szybkie poszukiwania.

Na celowniku Bianconerich znalazł się Krystian Miś, obrońca Korony Kielce. Zawodnik może występować zarówno na środku, jak i boku bloku defensywnego. Wychowanek Pogoni Syców ma za sobą występy w rezerwach Śląska Wrocław, trenował też z I drużyną. Rundę wiosenną sezonu 2015/2016 spędził w II-ligowej Legionovii Legionowo, gdzie zaliczył 13 występów.

20-letni Miś w lipcu podpisał dwuletni kontrakt z Koroną Kielce, ale jeszcze nie zadebiutował w Lotto Ekstraklasie. Trener Tomasz Wilman dał mu szansę występu w 1/16 Pucharu Polski. Spędził na boisku 120 minut, a jego klub przegrał po serii rzutów karnych z Puszczą Niepołomice.

Jeśli Sandecja dopnie transfer, będzie to najprawdopodobniej wypożyczenie młodego obrońcy Korony.

ZOBACZ WIDEO Robert Lewandowski: Będziemy faworytami, ale... (źródło TVP)

Komentarze (1):

Komentarze (1)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL