Najnowsze Wyniki/Kalendarz
PAP/EPA / Pontus Lundahl

Wesley Sneijder: Tu można poczuć więź z fanami

Karol Borawski
Karol Borawski
32-letni Wesley Sneijder może zakończyć karierę w Galatasaray. Holenderski piłkarz przyznał, że w Stambule czuje się jak w domu i może tu pozostać przez wiele lat.

Sneijder trafił do Galatasaray w 2013 roku. Szybko zaaklimatyzował się w tureckim klubie. W jego barwach rozegrał niespełna 150 występów i sięgnął po osiem trofeów.

- Spędziłem tu wspaniały czas, to już prawie cztery lata. Czuję się, jakby minął zaledwie rok, tak szybko płynie czas. Wygrałem tu wiele trofeów. Po zakończeniu mojej kariery to będzie ważna część w moim muzeum - przyznał doświadczony pomocnik.

- Darzę Galatasaray specjalnymi względami i to nie dlatego, że teraz jestem w tym klubie. Mam również ciepłe uczucia wobec Interu, z którym wygrałem Ligę Mistrzów. Mógłbym wrócić do Ajaksu, który mnie wychował jako piłkarza, ale w Galatasaray mogę poczuć prawdziwą więź z kibicami. Jestem tu bardzo szczęśliwy, moja rodzina również. Mogę tu zostać przez wiele lat - dodał Holender.

W trwającym sezonie ligi tureckiej Sneijder zagrał we wszystkich pięciu spotkaniach, zdobył trzy gole i pomógł zespołowi Jana Olde Riekerinka znaleźć się na czwartym miejscu w tabeli.

ZOBACZ WIDEO: Sporting - Legia. Jakub Czerwiński: Nie wiem skąd ta różnica

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL