Najnowsze Wyniki/Kalendarz
PAP / Bartłomiej Zborowski

Poulsen z uznaniem o Lewandowskim. "Trzy strzały i trzy bramki. To jest jakość"

Grzegorz Wojnarowski
Grzegorz Wojnarowski
- Robert Lewandowski oddał trzy strzały i zdobył trzy bramki. To jest jakość - ocenił grę kapitana naszej reprezentacji Yussuf Poulsen, najlepszy duński piłkarz w meczu z Polską.

Poulsen w meczu Polska - Dania (3:2) pojawił się na boisku w drugiej połowie. W ciągu 45 minut zdołał zdobyć bramkę i sprawić sporo problemów naszej obronie. Duńskie media uznały, że w sobotni wieczór był najlepszym graczem drużyny trenera Age Hareide.

- Na razie mam to gdzieś, bo nie zdobyliśmy ani jednego punktu - szczerze przyznał po meczu 22-letni napastnik. - Może później dobry występ będzie mnie cieszył, teraz na pewno nie - dodał.

Zawodnik RB Lipsk uważa, że Duńczycy w dużym stopniu sami uniemożliwili sobie osiągnięcie na Stadionie Narodowym w Warszawie dobrego rezultatu. - Sami jesteśmy sobie winni, że po 48. minutach było 0:3. Postawiliśmy się w trudnej sytuacji, pierwszą połową stworzyliśmy dla siebie trudne warunki pracy - powiedział.

Reprezentant Danii o tanzańskich korzeniach oddaje jednak cesarzowi co cesarskie i z uznaniem mówi o Robercie Lewandowskim, zdobywcy wszystkich trzech bramek dla Polski.

- Trzeba zaznaczyć, że Lewandowski to topowy piłkarz. Nie miał wielu szans, myślę, że oddał trzy strzały na bramkę i zdobył trzy gole. To jest jakość - podkreślił Poulsen.

ZOBACZ WIDEO: Bartosz Kapustka: to był dla mnie duży szok, ciężko mi było w to uwierzyć

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL