Najnowsze Wyniki/Kalendarz
PAP / Bartłomiej Zborowski

El. MŚ 2018: Polska osłabiona z Rumunią. Coraz większy ból głowy Adama Nawałki

Bartosz Zimkowski
Bartosz Zimkowski
Ostrzegaliśmy i apelowaliśmy do naszych reprezentantów - nie dajcie się sprowokować, żeby nie złapać niepotrzebnej żółtej kartki. Prawie się udało.

Robert Lewandowski, Kamil Glik, Piotr Zieliński oraz Thiago Cionek byli zagrożeni pauzą w tak ważnym meczu jak ten z Rumunią, który czeka nas za miesiąc. Nie wolno było dostać im żółtej kartki - tym bardziej, że polska defensywa ma ostatnio problemy zdrowotne.

Kontuzjowany jest Michał Pazdan, zgrupowanie z urazem opuścił Łukasz Piszczek, a jeszcze w trakcie spotkania z Armenią z boiska zszedł Artur Jędrzejczyk. W takiej sytuacji kolejne wykluczenie przed Rumunią byłoby mocno nie na rękę Adamowi Nawałce.

Jednak Thiago Cionek otrzymał żółtą kartkę, która eliminuje go ze spotkania z Rumunią. Nie wiadomo, czy do tego czasu wykuruje się Michał Pazdan, czy znów nie będzie miał problemów zdrowotnych. W klubie nie występuje Bartosz Salamon, a to on zagrał w Kazachstanie obok Glika.

Nie jest jeszcze znana dokładna diagnoza Jędrzejczyka, więc strata Cionka to spory ból głowy dla Nawałki.

Dobrze jednak, że kręgosłup reprezentacji w postaci Lewandowskiego oraz Glika będzie do dyspozycji selekcjonera. Obaj uniknęli napomnienia w meczu z Armenią.

ZOBACZ WIDEO: Bartosz Kapustka: euforia była niesamowita, aż zgubiłem telefon

Komentarze (3):

  • TNT Zgłoś
   Spokojnie następny mecz na miesiąc. Jest jeszcze Lewczuk w końcu został też powołany. Pazdan, Piszczek mogą się wykurować.
   • kristos28 Zgłoś
    Przecież grali na obronie Bartosz Salomon , Łukasz Szukała , to dlaczego trener daje na obronę Błaszczykowskiego . Przecież obrońcy zawsze zagrają lepiej niż inny zawodnik , a o
    Czytaj całość
    bramkarzu już nie wspomnę , żadnego refleksu , Wojciech Szczęsny ma refleks i by parę bramek obronił . Piłkarze wiem że nie wypada bo ich lubię , ale trzeba skrytykować , zamiast grać chodzili po boisku , oczy podkrążone jak za dawnych czasów po zakrapianych imprezach , nie było podań bo nie widzieli gdzie podawać , i to na tyle .

    Komentarze (3)

    ×
    PRZEJDŹ NA WP.PL