Najnowsze Wyniki/Kalendarz

KGHM Zagłębie Lubin osłabione z Jagiellonią Białystok

Bartosz Zimkowski
Bartosz Zimkowski
Jakub Tosik nie zagra z Jagiellonią Białystok w następnej kolejce Lotto Ekstraklasy. Powodem jest przekroczenie liczby żółtych kartek.

Jakub Tosik w tym sezonie w Lotto Ekstraklasie zagrał we wszystkich dwunastu meczach i za każdym razem pojawiał się na boisku od pierwszej minuty. Był bardzo ważną postacią w zespole Piotra Stokowca i często łatał dziury. 

Jednak przez ostatnie tygodnie był podstawowym prawym defensorem, zastępując Aleksandara Todorovskiego. Macedończyk leczył kontuzję, ale gdy był już do dyspozycja trenera, to Tosik i tak nie stracił miejsca w składzie.

Jednak z meczu z Jagiellonią Białystok sam się wyeliminował, ponieważ dostał czwartą żółtą kartkę w sezonie, która automatycznie zawiesza go z gry w kolejnym spotkaniu. Nie była już nawet potrzebna czerwona kartka, którą ostatecznie otrzymał z Lechią Gdańsk.

Dotychczas Tosik grał wszystkie mecze od deski do deski i takim wynikiem z pola mógł w zespole Zagłębia Lubin pochwalić się tylko Jarosław Jach. Dla Tosika byłby to powrót do Białegostoku, gdzie występował właśnie zanim przeniósł się do Zagłębia Lubin.

ZOBACZ WIDEO 3. PZU Cracovia Półmaraton Królewski (relacja) (źródło TVP)

Kto wygra mecz?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL