Najnowsze Wyniki/Kalendarz
piłkarze Olimpii GrudziądzWP SportoweFakty / Łukasz Łagoda / Na zdjęciu: piłkarze Olimpii Grudziądz

Niesłychanie groźny duet Olimpii Grudziądz

Artur Długosz
Artur Długosz
W piątek piłkarze Olimpii Grudziądz pokonali 2:1 Chrobrego Głogów. Już jednak we wtorek zespół Jacka Paszulewicza rozegra zaległe spotkanie z Wigrami Suwałki. O wyniku przesądzić może niesłychanie groźny duet Olimpii.

Olimpia Grudziądz nie należy do potentatów w I-ligowych rozgrywek. Drużyna prowadzona przez Jacka Paszulewicza dysponuje jednak niesłychanie groźnym duetem w osobach Karola Angielskiego i Marcina Kaczmarka.

W bieżących rozgrywkach I ligi drużyna z Grudziądza zdobyła jak do tej pory 18 goli. Jak poinformował klub, duet Kaczmarek - Angielski miał wpływ na 16 z 18 bramek strzelonych przez biało-zielonych w tym sezonie. Obaj piłkarze znajdują się w czołówce klasyfikacji najlepszych strzelców w I lidze.

Olimpia Grudziądz w tabeli zaplecza Lotto Ekstraklasy zajmuje miejsce tuż nad strefą zagrożoną spadkiem. Piłkarze Jacka Paszulewicza już jednak we wtorek mogą poprawić swoją sytuację. Przed Olimpią bowiem zaległe, wyjazdowe spotkanie z Wigrami Suwałki. Początek meczu zaplanowano na godzinę 18.00. Wigry w tej chwili nad Olimpią mają pięć punktów przewagi.

ZOBACZ WIDEO Policja czeka na kibiców Legii. "Race będą przenosić w majtkach"

Czy Olimpia Grudziądz wygra z Wigrami Suwałki?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL