Najnowsze Wyniki/Kalendarz
PAP / Leszek Szymański

Real - Legia: trzech kibiców Legii zatrzymanych w Madrycie!

Jakub Artych
Jakub Artych
Jak donosi hiszpańska "Marca", trzech kibiców mistrza Polski zostało zatrzymanych przez policję w Madrycie. Fani dokonali rozboju w barze.

Tego włodarze Legii Warszawa obawiali się najbardziej. Na wtorkowym meczu z Realem Madryt pojawić się ma około 3 tysięcy fanów z Polski, którzy mają dopingować swój klub. Już przed meczem jednak doszło do nieprzyjemnego zdarzenia.

Jak donosi "Marca", kibice dokonali rozboju w barze. Próbowali ukraść pieniądze, telefony komórkowe oraz obrazili i zaatakowali dwie kelnerki. Według dziennikarzy, oskarżeni mają mieć 31, 33 oraz 34 lata. Wydarzenia zdarzyły się tuż przed 4 rano. Policja w Madrycie szybko opanowała sytuację.

Przyjazd kibiców Legii wywołał duży niepokój wśród mieszkańców i służb bezpieczeństwa w Madrycie. Pieczę nad spotkaniem sprawować ma 1,5 tys. policjantów, strażników miejskich, strażaków, wolontariuszy oraz członków specjalnych służb do zwalczania zamieszek będzie czuwało nad bezpieczeństwem. Do tej liczby należy jeszcze dodać około 600 prywatnych ochroniarzy zatrudnionych przez Real.

Spotkanie na Santiago Bernabeu rozpocznie się o godz. 20:45.


ZOBACZ WIDEO Policja czeka na kibiców Legii. "Race będą przenosić w majtkach"

Czy Legia Warszawa musi obawiać się zachowania swoich kibiców w Madrycie?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (55):

Wszystkie komentarze (55)

Komentarze (55)

×
    Wszystkie komentarze (55)
    PRZEJDŹ NA WP.PL